KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5922052

nr 592 2052

Blandteknik

4 st. Stignell, 1950-tal, cirka 15x35

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 augusti 2009
kl 19:21:20

3/8 19:16:21 1      Vinnande bud